bizuteria-2020.pl

Błyskotki jest to określenie stosunkowo ogólne. Jak możemy dokonać ich podziału? Jak najbardziej przez materiał, z jakiego pozostają wykonane oraz które dodatki wykorzystano. Teraz jednak zrobimy klasyfikację z uwagi na typ wyrobów jubilerskich.
Zawieszki na Łańcuszku – ubóstwiane od wielu lat, zarówno przez panie oraz facetów. Niewielka przywieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zazwyczaj zamieszczona na szyi to kwintesencja niewieściego piękna.
Złote kolczyki to następny rodzaj kobiecych produktów jubilerskich. Zazwyczaj tworzy się je ze białego złota. Odróżniamy cały szereg klas spięć, miedzy innymi Klasyczny. Właśnie one są najpopularniejsze pod względem sprzedaży z całej biżuterii.
Sygnety (pierścionki) od wieków ozdabiają nie tylko kobiecą rękę. Są takie zwykłe ,ale także sztuki ze zdobieniami. Zazwyczaj mają określoną symbolikę.
Bransolety to niewielkie łańcuszki, które panie zazwyczaj zakładają na nadgarstek, jednak od jakiegoś czasu i na nogę, ostatnimi czasy stało się to bardzo modne
Beadsy to rodzaj, jaki wszedł do naszego kraju ze słonecznych Włoszech. Koraliki nakładane są w tym systemie na mocną bransoletę z zatrzaskiem. Dlatego, że zawieszki dostępne w ogromnej kombinacji modeli prawie każda bransoletka pozostaje odmienna.
Na światowym rynku istnieje także edycja wywodząca się w USA. W której zawieszki pozostają zawieszane do ogniw bransoletki przy użyciu niedużego karabinka. Przypisano im nazwę charmsy.
Obrączki ślubne – należą do działu pierścionków. W ostatnim czasie drastycznie zyskały popularności. Zakochani marzą posiadać wzory unikalne ponadto głęboką sentencją.
Zegarki – nasza końcowa rodzina z segmentu biżuterii. Bardzo często wybierana również przez mężczyzn. Ważny pozostaje nie tylko metal, ale również mechanizm.
Typów biżuterii pozostaje naprawdę sporo. Jeśli już dokonujemy wyboru często lepiej znaleźć niewielką firmę złotniczą. Produkty będą dużo lepszej jakości, ponadto również delikatnie tańsze.

biżuteria 2020