producenci-dodatkow.pl

Wyroby złotnicze platerowane, albo też z metali szlachetnych? Jakie nabywamy rzadziej? Ten spór znana jest stosunkowo sporo czasu na rynku. W tej chwili spróbujemy rozprawić na ten temat. Choć zagadnienie nie jest aż tak łatwe jak mogłoby się zdawać. Te typy biżuterii posiadają ciekawe mankamenty choć i liczące się pozytywne aspekty noszenia.
Biżuteria prawdziwa – zazwyczaj wytwarza się ją z czystego srebra. Z tej przyczyny pozostaje dużo droższa. Produkuje się ją obrabiając rudy złota. Pozostaje zdecydowanie bardziej prestiżowa oraz dokładnie przez to regularnie kupują ją ludzie z klasy średniej. Także znaczące pozostaje miejsce jej zbytu, zwykle pozostają to sklepy złotnicze. Pozostaje elegancko zaprezentowana w oświetlonych, gablotach. W takcie jej zakupu nierzadko dostaniemy piękne pudełko. W jubilerskim salonie pomoc na 100% będzie lepsza oraz lepszej klasy. Wyroby jubilerskie ze szlachetnych metali o czym również nie powinniśmy nie pamiętać, nie wywołują reakcji alergicznych.
Biżuteria platerowana – jest zazwyczaj wytwarzana ze mieszanek pospolitych metali i powleka się ją nieznaczną kożuchem złota. Takie modele stosunkowo po czasie tracą swój wygląd i klienci wyrzucają je. Ich najwybitniejsza zaleta to oczywiście niska cena produkcji. Ze smutkiem uważamy, że może wywoływać uczulenia, z reguły biżuteria z zawartością niklu. Co istotne linie takiej biżuterii pozostają niezwykle piękne ze względu na stop, zwyczajnie zdecydowanie prościej ją wyprodukować. Zestawy tutaj bardzo często składają się z 2 części – bransoletki i naszyjnika.
Reasumując biżuteria srebrna jest lepiej zrobiona, a także nie wywołuje reakcji skórnych. Ale jest poważnie więcej warta, ponadto nie ściera się w takim tempie jak sztuczna. Z kolei kolekcje sztucznej biżuterii są wymyślniejsze i w niższej cenie. Który rodzaj pozostaje lepszy? Oczywiście są zwyczajnie inne.

Producenci dodatkow