slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie 3 podstawowe pojęcia nakreślające stereotypową kobietę? Ja znam: milość, rodzina oraz wyglad. Co kryje się pod podanymi nazwami? Jakich rzeczy potrzebują panie? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na moment? Dziś omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Spróbujmy je zrozumieć. Jak widzi siebie płeć piękna, a widzi ją płeć silna? Jakich cech oczekują obie ze stron? Kobiety lubią czuć się adorowane. Większość lubi sytuacje kiedy ukochany bierze inicjatywę w ich relacji w swoje ręce ale znowu nie akceptują zachowania w nieskończoność zaangażowanego mężczyzny. Jak bardzo często mówią w połowie potrzebują troski, zaangażowania w uczuciu, ale z drugiej strony w sekrecie marzą o tym by obecny partner czasami stawiał opory, był nie do zdobycia. Co za tym idzie? Panie na przekór pozorom też pragną zdobywać, bo przecież czy kogoś cieszy w pełni bez trudu osiągnięta rzecz, a co dopiero relacja czy uwaga kogoś drugiego? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego w jaki spsób dogodzić oczekiwaniom pięknych kobiet? Jak to rozegrać by być na wygranej pozycji?
Troszcz o nią w sposób jaki chce, obserwuj jej małe czy wielkie potrzeby, żeby pamiętać które z nich bywają najważniejsze i na nich skup się najbardziej, nawyk bywania nieosiągalnym wypracujesz dyskutując z kobietą. Zapamiętaj, że to dyskusja jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie możesz zapomnieć, że więź trzeba podtrzymywać najczęściej drobnymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy późno po prostu wygasa. Właśnie to sprawia, że męsko-damska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna